Výtejte na stránce projektu Celtic Ruins.

Tomb Raider Editor - DXTre3D / TRLE vytváříme pro vás kompletní hru. V hlavní roli Lara Croft.

CSP-Team: Sakul, Artefactor, Miro, Hofer ( Pokud se chcete přidat do týmu kontaktujte nás )

Instalace (Readme)

Zde naleznete několik informací k instalaci hry

Postup instalace a řešení případných problémů

Stažení a instalace hry:

Stáhněte si celou hru z webu na svůj HDD. Rozbalte archiv. Hra je zabalena archivačním programem WinRar v3.5. Pro rozbalení proto budete potřebovat buď přímo program WinRar v3.5 nebo novější. Samozřejmě lze použít i jiné programy, které dokáží pracovat s rar archivem. Nyní můžete spustit instalaci poklepáním na soubor Celtic Ruins v1.0.exe. Spustí se instalační program a pak už se řiďte pokyny na obrazovce.
Hra vyžaduje nejméně 300MB volného místa na HDD.

Nastavení hry:

Ještě než se pokusíte poprvé spustit hru, je nutné pokud používáte operační systém Windows XP nastavit kompatibilitu souboru Tomb3.exe pro operační systém Windows 95.
Při prvním spuštění hry budete požádáni o nastavení některých parametrů. Tyto parametry nastavte dle vlastního uvážení s ohledem na váš Hardware. Většina tohoto nastavení se dá vyvolat i později přímo z menu hry, takže první nastavení není krytické. Nicméně je možné kartu nastavení vyvolat i pomocí zástupce setup. Tento je umístěn v adresáři hry se spouštěcím souborem Tomb3.exe, nebo pokud jste si při instalaci zvolili umístění zástupců v nabídce Start/Programy, případně na ploše.

Možné problémy:

Při rozbalování stažené hry archivační program hlásí CRC chyby: - Nejpravděpodobnější příčina této chyby je, že se vám nepodařilo hru stáhnout celou. Stáhněte ji znovu, případně pro stažení z webu použijte nějaký download manager (Download akcelerátor Plus). Další příčinou tohoto chybového hlášení může být stará verze vašeho archivačního programu (WinRAR). Stáhněte si nejnovější verzi. Ve výjimečných případech je možné, že máte vadnou paměť RAM ve vašem počítači. Ověřte tuto skutečnost nějakým diagnostickým nástrojem a případnou vadnou paměť vyměňte.
Na některých počítačích s operačním systémem Windows XP se může špatně vykreslovat grafika. Většinou se jedná o nebe ve hře, některé objekty ve hře, ukazatele zdraví a případně různé popisy ve statistikách levelů. Tento problém není z naší strany možné nijak řešit protože je to vysloveně problém nekompatibility hry a operačního systému. V tomto případě nepomáhá ani nastavení kompatibility.
Žádné jiné závady a chyby nebyly ve hře nalezeny a tak věříme, že se snad ani žádné další nevyskytnou.

Tajemství

Lara's Home: 0
Hills: 6
Castle: 5
---------
CELKEM: 11

Autoři

Artefactor
Sakul
 
(CSP-Team) Czech Republic

Odkazy, kontakty

Celtic Ruins Web: www.cr.sakul.cz
Sakul: www.sakul.cz
Artefactor: www.artefactor.wz.cz