Výtejte na stránce projektu Celtic Ruins.

Tomb Raider Editor - DXTre3D / TRLE vytváříme pro vás kompletní hru. V hlavní roli Lara Croft.

CSP-Team: Sakul, Artefactor, Miro, Hofer ( Pokud se chcete přidat do týmu kontaktujte nás )

Lokace

Co všechno na Vás čeká ?

Všeobecně

Jak už jsem psal v úvodu můžete se těšit na tři levely odehrávající se povětšinou v rozvalinách, jeskyních komplexech. Jako Lařin dům si budete moci zahrát netradiční level. Má základ také v Lařině sídle, ale trochu odlišném než běžné levely tohoto tipu. Dále jsou trochu popsány levely jednotlivých autorů.

Sakul (House)

Protože naše hra je vystavěna na enginu TR-3 nemůže zde chybět ani Lařin dům. Ale abychom se neopičili po ostatních House levelech, je tento zcela jiný a s domem co dobře známe to nemá nic společného. Doufáme, že se vám bude zamlouvat i když není tak rozlehlý jako ty dobře známé.

Artefactor (Irish Hills)

Všechny levely Celtic Ruins se odehrávají kdesi v Irsku. V tomto levelu jsou obsaženy kopce, jezírka, planiny a stará pevnost. V levelu prší, má být pochmurnější, záhadný až pohádkový a strach nahánějící, nevim nevim, jak dobře se mi to povede do prostředí implementovat :).

Sakul (Castle)

Tento level se bude odehrávat střídavě v rozvalinách starého hradu a jeho podzemních katakombách. Nebudou chybět ani místa, kde si řádně zaplavete v zatopených sálech. Laře budou cestu znepříjemňovat různá masožravá zvířátka a bude na ní čekat nespočet pastí a různých hádanek, které bude nutné vyřešit. Nemusíte se bát nadupaných časovek, které v tomto levelu nebudou. Možná se občas nějaká ta časovka oběví, ale nebude to nic zákeřného. Pro pozorné hráče je připraveno nekolik tajných místností (secretů) a dokonce celých lokací. Takže se rozhodně vyplatí důkladně prohledávat každou skulinku, aby jste se o nic neochudily.
Tak se nakonec podařilo, že level se skoro celý odehrává v podzemních lokacích hradu. NIcméně na konci se dostanete na světlo a budete si moci prohlédnou nádvoří a zaplavat ve vodním příkopu.