Výtejte na stránce projektu Celtic Ruins.

Tomb Raider Editor - DXTre3D / TRLE vytváříme pro vás kompletní hru. V hlavní roli Lara Croft.

CSP-Team: Sakul, Artefactor, Miro, Hofer ( Pokud se chcete přidat do týmu kontaktujte nás )

Novinky

Co je nového v projektu

(27.11.2008) Video návod

Pro ty co mají, nebo možná budou mít problém s hraním této hry jsme dnes přidali video návod, na který se můžete podívat v sekci Návod.

(12.8.2008) Hra je již na webu

Tak se to konečně podařilo a je to tady. Hra je hotova a Vy si ji můžete stáhnout v sekci Download. Také doporučujeme, aby jste si přečetli sekci Instalace (Readme), kde se dozvíte něco o tom jak si hru správně nainstalovat a jak řešit případné potíže.
Samozřejmě můžete využít i Diskuse a zdělit nám Vaše pocity z této naší hry.
Takže celý CSP Team vám přeje příjemnou zábavu při hraní hry Celtic Ruins!

(2.8.2008) Již brzy vydáváme

Bohužel jsme přišli o další level a tak se naše dílo opět smrsklo pouze na tři levely. Nicméně dobrá zpráva je ta, že je již vše připraveno k vydání a tak se během píštího týdne konečně všichni dočkáme.

(19.3.2008) Testování + nové obrázky

Opět se nám projekt trochu protahuje, ale stím se dalo zajisté počítat. Nicméně k dnešnímu dni jsou levely Hills a Castle hotovy. Právě probíhá jejich testování a ladění. Prozatím nebyla nalezena žádná závažná chyba, která by projekt ohrožovala. Mirův level Silver Mine je prozatím nedokončen.
Nastaly drobné komplikace s House levelem, kde měl být použit jeden starší level, ale jak se ukázalo není příliš kompatibilní s naší hrou, což je způsobeno použitím příliš starého editoru. Proto pokud se to povede level bude zkonvertován pro novější verzi editoru a poté upraven a optimalizován. Pokud by se ho však nepodařilo sloučit s ostatními levely bude va finální hře nahrazen původním levelem Laras House.
Aby byli vidět nějaké pokroky, doplnily jsme galerii s obrázky z levelu Castle.

(22.11.2007) Jak pokračujeme

Sice delší dobu bebyla aktualizace, ale to jistě neznamená, že se na projektu nepracuje. Ba naopak pracuje se velmi pilně. V dnešní aktualizaci přibily nějaké obrázky v sekci GALERIE, tentokráte z mého levelu Castle.

(1.10.2007) První obrázky ze hry

Dnes proběhla podle nás velmi zajímavá aktualizace, kde jsme vám připravili několik obrázků z prvního levelu Irish Hills. Okouknout je můžete v sekci GALERIE.

(28.9.2007) Doplnění informací o levelech

Tentokráte byly doplněny nějaké informace o levelech (LOKACE). Také bylo rozhodnuto, že bude obsazen i Lařin dům. Sice v trochu netradičním pojetí, ale přece. Dále se můžete těšit již brzy na nějaké ty obrázky z levelů.

(27.9.2007) Menší úpravy vzhledu

Nepřináším nic převratného jen několik estetických úprav. Byl změněn Header a také pozadí stránek. Také bylo přidáno počítadlo přístupů a zobrazení stránek. Takže bude alespoň trochu přehled o návštěvnosti stránek. V průběhu několika dalších dní je možné, že bude ještě poladěn vzhled a sem tam něco poupraveno.

(25.9.2007) Spuštění tohoto webu

Dnešním dnem byl oficiálně spuštěn tento web, na kterém je prezentován náš již druhý projekt. Tentokráte se jedná o kratší hru (Celtic Ruins) na enginu TR-3.